26. ročník Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu

Oficiální logo Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportuMistrovství ČR v mažoretkovém sportu ® A
Mistrovství ČR mažoretek ® B

Předešlý ročník: 2018 2018
Kalendář 2019
Datum Třída Soutěž Město
02.06. Memorial VIII. MEMORIAL OF JIŘÍ NECID Hlučín Hlučín
12.-16.06. ECH XIV. EUROPEAN CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT Crikvenica CRO Crikvenica CRO
29.06. MČR_A II. BACK TOGETHER – Open International Majorettes Competition Kutná Hora Kutná Hora
19.-24.08. WCH VII. WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT Praha Praha
26.10. Školení Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků PrahaPraha
08. – 10.11. Rada Školení instruktorů III. třídy Olomouc Olomouc
16.11. Master-class Moscow RUS
17.11. Grand Prix X. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT Moskva RUS Moskva RUS
23.11. Školení Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků OlomoucOlomouc
23.-24.11. Rada Koordinační rada pořadatelů, aktiv rozhodčích a rada instruktorů Valtice Valtice
……… Ukončené …………
Datum Třída Soutěž Město
19.01. Školení Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků Chotěboř Chotěboř
26.01. Pohárovka V projektu Šance talentům: III. MiKaDo Open Karviná Karviná
02.02. Pohárovka V projektu Šance talentům: IV. Zlatá Hlučínská hvězda HlučínHlučín
16.02. Pohárovka V projektu Šance talentům: Pohár Ametystu Nýrsko Nýrsko
17.02. Pohárovka V projektu Šance talentům: Pohár Moravské Ostravy Ostrava Ostrava
23.-24.02. Rada Koordinační rada pořadatelů, aktiv rozhodčích a rada instruktorů Valtice Valtice
09.03. Pohárovka V projektu Šance talentům: IV. Bělotínský pohár BělotínBělotín
09.03. Školení Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků Ostrava Ostrava
09.03. Školení vedoucích Školení vedoucích Blatná Blatná
10.03. Školení vedoucích Školení vedoucích Hranice Hranice
10.03. Školení Školení flag KameniceKamenice
16.03. MČR_AB MČR kvalifikace – mimo pochodové defilé Dolní Benešov Dolní Benešov
16.3. Pohárovka V projektu Šance talentům: O POKLAD HÁNÁCKÝCH ATÉN Kroměříž O POKLAD HÁNÁCKÝCH ATÉN
17.03. MČR_AB MČR kvalifikace Hlučín Hlučín
23.03. MČR_AB MČR kvalifikace Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice
30.03. MČR_AB MČR kvalifikace Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí
31.03. MČR_AB MČR kvalifikace Bystřice Bystřice
06.04. Školení Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků Kladno Kladno
06.04. MČR_AB MČR kvalifikace – mimo pochodové defilé Chotěboř Chotěboř
07.04. MČR_AB MČR kvalifikace Nová Paka Nová Paka
07.04. Pohárovka V projektu Šance talentům: Stars Cup HavířovHavířov
13.04. MČR_AB MČR kvalifikace Ivančice Ivančice
14.04. MČR_AB MČR kvalifikace Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou
20.04. MČR_A MČR semifinále – sólo BAT Stochov Stochov
27.-28.04. MČR_B MČR finále Hranice Hranice
04.-05.05. MČR_A MČR finále Ostrava Ostrava
12.05. Grand Prix Slovakia VIII. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT Nitra SVK Nitra SVK
18.-19.05. MČR_A MČR finále Náchod Náchod
25.05. Grand Prix Bohemia IX. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT Praha Praha