Díky, trenére!

V Česku je hodně trenérů mládeže, kteří si zaslouží slyšet „díky“. Trenérka mažoretek MiKaDo Karviná, Nela Staniczková, byla v dubnu nominována v anketě o Trenéra mládeže 2019. Sportovně-společenská akce „Díky, trenére“ funguje již pátým rokem. Za cíl si bere zviditelnit práci lidí, kteří přivádí děti ke sportování.

Nela se dostala mezi 700 nominovaných trenérů a trenérek ze všech možných sportů. V červnu jsme s radostí zjistili, že Nela v soutěži pokračuje a byla vybrána do užšího výběru dvaatřiceti trenérů. Pokračování obnášelo doplňující dotazy a natočení krátkého spotu s poděkováním všem trenérům. Dále porota vybrala TOP 16 trenérů mládeže 2019, mezi které se probojovala i trenérka mažoretek MiKaDo Karviná. V srpnu mažoretky navštívil štáb „Díky, trenére“, který chtěl vidět trenéry TOP 16 v akci, cílem bylo napsání článku na web a natočení krátkého medailonku. Štáb zajímala odbornost, příběh, osobnost a zanícení pro trénování dětí.

Minulý víkend, 3. listopadu 2019, se konal Den trenérů mládeže, tedy velkolepé finále celé akce, v Praze, v Aréně Sparta na Podvinném mlýně. Osmička nejlepších trenérů během něho předvedla svá oblíbená cvičení, která měla za úkol zaujmout diváky a porotu. Trenérka mažoretkového sportu, s licencí trenéra III. třídy, se sice do osmice trenérů nedostala, přesto byla pro Nelu i její spolu trenérky účast na finálovém dni, kde si Nela převzala prestižní ocenění, obrovským zážitkem a zkušeností.

Taková koncentrace kvalitních trenérů, kteří vše dělají hlavně pro děti, byla velmi inspirativní. Děkujeme všem organizátorům, jsme rády, že jsme mohly reprezentovat mažoretkový sport.

S pozdravem
Mgr. Kateřina Doležalová,
předsedkyně spolku mažoretek
MiKaDo Karviná, z.s.

Odkaz na článek a rozhovorOdkaz na článek a rozhovor


Napiš zprávu:

*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*