kvalifikace Ostrava-Poruba 2020

12. - 13. 9. 2020

znak_ostrava-poruba

Výkonnostní třída

Adresa

TJ Sokol Poruba
Vřesinská 121/97
Ostrava Poruba
708 00

Pořadatelé

ČFMS – Česká federace mažoretkového sportu
DAISY OSTRAVA

Ke stažení

Porota

Bodový:
Libor Dušek, Havířov
Michaela Strachanová, Ostrava
Lea Roganská, Brno
Technický: Natálie Holomková, Ostrava
Hlavní: Monika Bergerová, Náchod
Přísedící: 
Michaela Kristová, Dolní Benešov
Lenka Sedlářová, Kroměříž

Foto - video galerie

Zdroj: Daisy Ostrava, Tereza Černá

Článek

Důležité - opatření COVID-19

V aktuální situaci v ČR je pro pořadatele náročnější zařídit všechny požadavky, proto prosíme o shovívavost ohledně opatření, která na soutěži budou zavedena.

Hudba
Žádáme všechny trenéry, aby měli v Qscore nahrané hudby k soutěžním choreografiím. Pro případ technického výpadku prosíme, aby jste měli i zálohu na flashce, každopádně se primárně bude používat hudba v Qscore.

Soutěžící
Nebudou muset mít roušky pří sportovním výkonu a přípravě na tento výkon (příprava na startu, rozcvičování apod.). Soutěžící budou mít zakázaný vstup do prostoru určeného pro diváky. Žádáme vedoucí týmu, aby se děvčata výhradně zdržovala v prostorech určených pro soutěžící (tréninková tělocvična, šatna). Soutěžící budou mít své vlastní toalety ve vrchním patře – WC ve spodním patře bude vyhrazeno pro diváky.

Diváci
Počet diváků bude v hale omezen na 250. Každý divák se bude muset při příchodu zapsat na prezenční listinu a při odchodu zapsat čas odchodu – tento seznam bude sloužit pro lepší orientaci v aktuálním počtu diváků v hale. Diváci a trenéři budou muset mít po celou dobu soutěže roušky. V hale bude k dispozici dezinfekce. 

Startovné
Všem byly zaslány faktury za startovné. Na místě obdržíte pouze originály faktur a pásky pro soutěžící a trenéry. Bez zaplacení startovného na účet nebudou soutěžící připuštěni na start. Pro kontrolu Vás žádáme, aby jste si vzali k akreditaci potvrzení o platbě.

Věříme, že kvalifikace proběhne bez větších komplikacích. Pokud by se změnila opatření v ČR, budeme Vás o dalším postupu kontaktovat emailem.

Michaela Jindrová – Daisy Ostrava

Přejít nahoru