KALENDÁŘ 2023
30. ročník Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu a mažoretek
Pohárové soutěže a školení

Výkonostní třída

Celorepublikový
seminář vedoucích

25.11.

PRAHA
Pedagogická fakulta 

Aktiv rozhodčích

26.11.

PRAHA
Pedagogická fakulta, R 107

ŠKOLENÍ s náčiním
pro A i B úroveň

2.12.

HRADEC KRÁLOVÉ (ČECHY)
JUNIORKY/SENIORKY
POM

ŠKOLENÍ s náčiním
pro A i B úroveň

3.12.

HRADEC KRÁLOVÉ (ČECHY)
JUNIORKY/SENIORKY
BAT

20% SLEVA NA NÁKUP DEKORATIVNÍ KOSMETIKY
KÓD: CFMS20

schminka.cz

30% SLEVA NA TISK
FOTOGRAFIÍ 20x30cm
KÓD: MIJOKA23

mijoka.cz

USKUTEČNĚNO

7.1.2023

HRADEC KRÁLOVÉ

SEMINÁŘ POHYBOVÝ S NÁČINÍM (hůlka)

25. 2.
KROMĚŘÍŽ

O POKLAD HANÁCKÝCH ATÉN
STOP STAV

15. 4.
STOCHOV

MČR
KVALIFIKACE SKUPIN A / B
SEMIFINÁLE MALÝCH FORMACÍ

kliknutím plakát zvětšíte

Přesuny jsou možné pouze do Nové Paky (v přihláškách si každý už může postupy zkontrolovat u jednotlivých kol).

8. – 9. 4.

VELIKONOCE

16. 4.
NOVÁ PAKA

MČR
KVALIFIKACE SKUPIN A / B
SEMIFINÁLE MALÝCH FORMACÍ

kliknutím plakát zvětšíte

22. 4. – 23. 4.
HRADEC NAD MORAVICÍ

MČR
KVALIFIKACE SKUPIN A / B
SEMIFINÁLE MALÝCH FORMACÍ

kliknutím plakát zvětšíte

29. 4.
KROMĚŘÍŽ

MČR
KVALIFIKACE SKUPIN A / B
SEMIFINÁLE MALÝCH FORMACÍ

kliknutím plakát zvětšíte

Z důvodu zmenšení počtu startujících v „B“ byla posunuta polední pauza!

6. – 7. 5.

18. 6.
RACIBORZ – POLSKO

kliknutím plakát zvětšíte
22. – 23. 6.

NOVIGRAD
CHORVATSKO

kliknutím plakát zvětšíte
Formace výkonnostní třídy A, které se dostaly do finále Radotín či Karviná, se mohou přihlasit na ME.

Formace, které z kvalifikace nepostoupily, se mohou přihlasit na Evropský pohár.

Formace, které na ME získají bodové ohodnocení v rozmezí postupů na MS, mohou na MS. Pozor, medailové umístění není automaticky s postupem, rozhodující jsou body.

Ze třídy B se nepostupuje, výjimkou je zelená karta k přestupu z B do A, obdržely ji tři formace, rovněž bylo zveřejněno a platí pro ně už třída A bez finále, tj. mohou na Evropský pohár.
23. – 26. 8.
OSTRAVA
Vstupné 250,-/den

7.10.

ODRY (MORAVA)
KADETKY
POM / BAT

ŠKOLENÍ s náčiním
pro A i B úroveň

15.10.

ZUŠ ŽEROTÍN, OLOMOUC

ŠKOLENÍ PRO ZAČÍNAJÍCÍ
TANEČNÍ, BALETNÍ A GYM PRVKY

INSTRUKTOR II. TŘÍDY, licence B

23.10. – 5.11.2023
formou online výuky
(3x vždy 17:30-20:00 h) 
+
10.-12.11. 2023
přímá výuka UP Olomouc
(zahájení v pátek 16:00 h)

ŠKOLENÍ s náčiním
pro A i B úroveň

4.11.

HRADEC KRÁLOVÉ (ČECHY)
KADETKY
POM / BAT

INSTRUKTOR III. TŘÍDY, licence C

10. – 12.11.

OLOMOUC

ŠKOLENÍ s náčiním
pro A i B úroveň

18.11.

ODRY (MORAVA)
JUNIORKY/SENIORKY
POM

ŠKOLENÍ s náčiním
pro A i B úroveň

19.11.

ODRY (MORAVA)
JUNIORKY/SENIORKY
BAT

Přejít nahoru