Cena za přínos mažoretkovému sportu na sportovním plese

Ocenění za přínos mažoretkovému sportu převzal v sobotu 28. ledna pan Jaroslav Žák na Sportovním plese v Rosicích

Ocenění, které bylo uděleno Stanislavě a Jaroslavu Žákovým, si jmenovaní na celostátním podzimním summitu v Praze pro časovou indispozici nepřevzali, proto bylo přikročeno k předání v náhradním termínu.
Předání zprostředkoval starosta města, pan Jaroslav Světlík a bylo zařazeno do programu Sportovního plesu. Ocenění, které předávali společně paní Marta Pavelková, za českou federaci a pan ing. Josef Doležel za mezinárodní federaci mažoretkového sportu, byli přítomni představitelé města v čele s panem starostou, osobnosti a legendy sportovního života. Společně se k poděkování manželům za 25 let vedení klubu mažoretek Anife Rosice připojili.
Pan Jaroslav Žák u této příležitosti předal hůlku (baton), která je symbolem mažoretek, následnici, paní Zuzaně Kousalíkové, která od letošní sezóny mažoretky Anife Rosice povede.
Aby se Žákovi v „mažoretkovém důchodu“ nenudili, bylo paní Žákové nabídnuto místo ve sboru rozhodčích.
[dt-gallery width=“600″ thumbwidth=“150″ thumbheight=“150″ rows=“2″ navigation=“true“ autoadvance=“true“ pauseonhover=“true“ urls=“https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Cena-za-přínos-mažoretkovému-sportu-na-sportovním-plese1.jpg | https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Cena-za-přínos-mažoretkovému-sportu-na-sportovním-plese2.jpg |https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Cena-za-přínos-mažoretkovému-sportu-na-sportovním-plese4.jpg |https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Cena-za-přínos-mažoretkovému-sportu-na-sportovním-plese5.jpg | https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Cena-za-přínos-mažoretkovému-sportu-na-sportovním-plese6.jpg | https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Cena-za-přínos-mažoretkovému-sportu-na-sportovním-plese7.jpg | https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Cena-za-přínos-mažoretkovému-sportu-na-sportovním-plese8.jpg „]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru