ČFMS Newsletter VI.

SERIÁL MAŽORETKY
Česká federace mažoretkového sportu byla oslovena pro spolupráci v projektu, který chystá připravit filmová a TV produkce. 

Mažoretky, které tvoří členskou základnu mažoretkového sportu,  jsou zapsány v aplikaci QScore spravované federací a hradí registrační poplatky, mají možnost se do projektu zapojit.

Jedná se o unikátní projekt v podobě TV seriálu z mažoretkového prostředí, s výstižným názvem MAŽORETKY.

Seriál prioritně vzniká pro online služby jako je Netflix a Stream s návazností na uvedení v jedné z celoplošných TV stanic.

Vzhledem k rozsahu projektu je pro seriál potřeba velkého počtu mažoretek všech věkových kategorií, a to jak do hlavních, tak i vedlejších rolí. Ze známých herců jsou v jednání pro účinkování v seriálu herci jako Eva Čížkovská, Ivan Vyskočil, Norbert Lichý, Alice Bendová či Tomáš Magnusek.

V případě zájmu účastnit se tohoto projektu a zahrát si v seriálu po boku výše jmenovaných herců, je nutná registrace v hereckém rejstříku tohoto projektu. Registraci do hereckého rejstříku je možné provést na adrese: www.hereckyrejstrik.eu

Ke jménu připište do závorky klub, který prezentujete.

Realizace první sezóny seriálu je plánována v horizontu konec srpna 2021 až červenec 2022. Natáčení bude probíhat v různých koutech České republiky a jedna epizoda bude vyráběna zhruba 4 až 5 natáčecích dnů. Informace k seriálu naleznete už nyní na FB stránce a IG profilu.

V případě dotazů se neváhejte kontaktovat na e-mail: serialmazoretky@seznam.cz.

V případě mladších 16 let je nutné, aby jednal zákonný zástupce.

Petr Hejzlar – majitel firmy Hejfilm a producent projektu
Roman Florian – autor projektu, režisér

SERIÁL MAŽORETKA ->

 

 

Podaří se rozhýbat mažoretkový sport?

Od 31. července a 1. srpna se zmírňují některá covidová pravidla, změny jsou přehledně uvedeny ZDEZ uvedeného je zřejmé, že důležitá bude proočkovanost, testování nebo potvrzení o prodělání nemoci.

 

Ke stejnému datu, jak je uvedeno výše, je přihlášeno 340 formací ve výkonnostní třídě A, 109 formací ve výkonnostní třídě B.

 

S ohledem na specifické a omezené možnosti přípravy na letošní soutěžní sezónu se uvažuje o ponechání pouze jedné výkonnostní třídy. Vše však záleží na celkovém počtu přihlášených formací. Tímto opatřením by se alespoň částečně omezila nutnost slučování jednotlivých nenaplněných disciplín nebo věkových kategorií a zároveň by se tak dala možnost všem natrénovaným formacím v celé plejádě možných disciplín. Jednalo by se pouze o rozhodnutí pro tento ročník, do budoucna by byl zachován formát dvou výkonnostních tříd.

 

Je to zatím jen úvaha, do ukončení přihlášek je před námi ještě celý měsíc.

 

KALENDÁŘ ->

 

 

RŮZNÉ

Travelinka z.s. hlásí ještě poslední volná místa pro pobyt u moře v termínu 14.08.-21.08.2021, Chorvatsko, Crikvenice, vila Rozmarynka Zájemci se mohou kontaktovat prostřednictvím e-mailu travelinka@travelinka.cz nebo přímo na mobil p. Mičulkové: 777 922 692
SOUSTŘEDĚNÍ U MOŘE ->

 

Dotazy nejen k MČR zasílejte na: info@majoretsport.cz | majoretsport@centrum.cz
Odpověď na svůj dotaz můžete najít také v DOTAZOVNĚ

 

 

POMOC!

Pro rodiny mažoretek z oblasti postižené červnovým tornádem je stále ještě otevřený účet, na který můžete zasílat finanční pomoc:

Přejít nahoru