ČFMS Newsletter XI.

Krásné Vánoce a nový rok 2022

29. MČR 2022
Postupně se sestavuje kalendář tak, jak jsou v místech potvrzeny termíny na pronájem hal, je to zatím pracovní verze, ale důležití je, že se kalendář plní.

Za příznivých okolností se předpokládá, že kvalifikace by byly ukončeny o víkendu 7. nebo 8. května, i když je také možné, že v tomto termínu mohou být semifinálová kola.

Druhá polovina května by pak patřila finálovým kolům; zimní stadion v Chotěboři je volný oba víkendové dny, letos byl zrekonstruován a mohlo by se tak po letech do Čech zařadit náčiní hůlka.

Ostatní náčiní by mohlo být týden po Chotěboři nebo také týden před, v červnu pak Memoriál, případně GP.

Zatím nejsou obsazeny termíny 10.04., 24.04., 01.05., 08.05., 14.05., 15.05. 28.05. a 29.05.

Snad to klapne…

 

Semináře a summit
Konání lednových seminářů v pohybové průpravě se zkomplikovalo, problém nastal v obsazenosti školících místností. V podzimních termínech už by s prostorami problém být neměl.

Taková situace se stát může, hlavní činnost každé instituce má přednost, přece jen jako nájemci spadáme do činnosti doplňkové.

Těšíme se na shledání na lednovém summitu v Olomouci, je to důležitý, zahajovací krok pro rozjezd nové sezóny. Letos tomu tak být nemohlo, tak si to snad 30. ledna společně užijeme. Očekáváme hojnou účast, snad se setkáme ve zdraví a mimořádná opatření se stanou jen nepatrným, i když ještě přítomným stínem…

Prožijte krásné svátky a v novém roce se těšíme!

Média team ČFMS z.s.

Přejít nahoru