Čtvrtá kvalifikace v Dolním Benešově

V pořadí 4. kvalifikační kolo se konalo po čtvrté v Dolním Benešově, místním pořadatelem byl Kulturní dům a Mažoretky Excelent.
V Dolním Benešově bylo ohodnoceno 171 formací ze 14 klubů: Mažoretky DDM Bílovec, vedoucí Kristýna Luzarová, MK Ballerisimo Hlučín, vedoucí Karin Wronová, Juventus Karviná, vedoucí Martina Jančíková, Michelle Karviná, vedoucí Iva Poláková, Mikado Karviná, vedoucí Kateřina Doleželová, M Ladies Klimkovice, Kateřina Koplová, AMA Opava, vedoucí Eva Dudová, Andrianky Ostrava-Hrabová, vedoucí Šárka Kolébalová, Daisy Ostrava, vedoucí Denisa Gelnarová, Elité Ostrava, vedoucí Hana Černá, Stars Ostrava, vedouc Jana Adamowiczová, Hastrmanky Prosenice, vedoucí Jana Lapáčková, Mažoretky Petra Studénka, vedoucí Eva Šmudlová a domácí Mažoretky Excelent, vedoucí Dagmar Kristová.
Hned v úvodu čekalo diváky milé překvapení od pořadatelů, „pohádkovou“ skladbu „Co je tam dál „ zazpívala Adéla Kozelková ze ZUŠ Bruntál. Soutěž oficiálně zahájil pan Martin Štefek, starosta. Pan starosta se zúčastnil i ceremoniálu vyhlášení výsledků a vítězkám předával medaile.
Celá soutěž byla vysílána živě, tentokrát bylo celé vysílání komentováno, vše je opět zveřejněno na www.majoretsport.cz, stačí v kalendáři umístěném na titulní straně webových stránek kliknout na Dolní Benešov a znovu se můžete ponořit do soutěžní atmosféry včetně okomentování. Pochodové defilé, s ohledem na prostorové možnosti haly, zařazeno nebylo, ale kdo ví, možná jednou vyroste ve městě hala nová, prostornější. Ale i tak se do haly vešli soutěžící i diváci, bannery oddělovaly prostor pro rozcvičování. Teplé jarní počasí dovolilo pobyt venku, a tak se okolí haly hemžilo mažoretkovými kostýmy a děvčata si tak krátila čas do konečného vyhlášení výsledků.
Výsledky jsou zveřejňovány na webových stránkách včetně individuálního hodnocení, ve kterém mimo udělených bodů můžete vidět i srážky a bonifikace. Dříve se udělené bonifikace sumarizovaly s udělenými srážkami a nebylo je možné v individuálním hodnocení vidět.
Na průběhu soutěže v Dolním Benešově bylo vidět snahu místních pořadatelů o bezchybný průběh, instalace byly upraveny dle zkušeností z předešlých ročníků.
Soutěž ukončil pan Miroslav Krist, ředitel soutěže s tím, že se už nyní těší na setkání se všemi v příštím roce. Možná, že i v příštím roce, přednese poděkování Bára Sobková.
Pořadatele potěšila přátelská a pohodová atmosféra nejen mezi soutěžícími, ale také mezi diváky. K takovému výsledku určitě přispěl samotný pořadatelský štáb, ale i dobrá práce zvukaře, hlasatele, rozhodčích, týmu živého vysílání, rychlého zpracování výsledků a dobrý oběd, který vlastnoručně uvařila paní Kristová. Děkujeme.

Stránka soutěžeOfficial article

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru