Karel Wiewiórka přivítal úspěšné mažoretky

„Kromě gratulace je na místě i poděkovat,“ přivítal náměstek primátora Karel Wiewiórka úspěšné mažoretky

Mažoretky Michelle Karviná vybojovaly v Chorvatsku titul mistryň Evropy. Na radnici je přivítal a předal dárky náměstek primátora Karel Wiewiórka. „Těchto úspěchů si skutečně velmi vážíme, protože díky nim se mohou lidé dozvědět, že existuje město jako Karviná a že v něm žijí takovíto mladí a talentovaní lidé,“ okomentoval náměstek.
Příjemné setkání se konalo ve čtvrtek dopoledne v zasedací místnosti karvinské radnice a mažoretky během něj převzaly dárky i Čestné uznání primátora města. Dívky, které jsou zařazeny ve věkové kategorii senior, tudíž mají mezi 12 a 17 lety, v Chorvatsku vybojovaly pozici absolutního vítěze, když excelovaly jak v pochodovém defilé, tak i v pódiové sestavě.
Mažoretky Michelle existují již 8 let a zhruba 5 let se drží na úplné špici. „První titul z Mistrovství Evropy jsme si dovezli v roce 2011,“ potvrdila vedoucí Iva Poláková. Od té doby spolek sbírá jedno ocenění za druhým. „Pořád ale před sebou máme další a další cíle, kterých chceme dosáhnout, také i v jiných kategoriích než v seniorkách,“ dodala Poláková.


Autor: www.karvina.cz

Oficiální stránky článku Oficiální stránky článku

Ještě jednou moc děkujeme za uspořádání předání poháru na karvinské radnici. Bylo to moc hezké a má to v Karviné dobrý ohlas. Úpřimně jsem za to moc ráda. Mažoretky dostaly prestižní nabídku na vystoupení s Májovákem na slavnostním otevření prvoligového stadiónu v Karviné. Tohle by se jinak nestalo. Uděláme další propagaci mažoretkám a to je super.

Iva Poláková

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru