Mažoretky z Valtic bodovaly u moře

Ve dnech 17.-18.9.2016 se v chorvatské Crikvenici konal 3. ročník soutěže KUP MEDITERANA (Středozemský pohár). Mažoretky z Valtic využily možnost a podporu a vrátily se ještě jednou na krásná místa u Jadranského pobřeží. Jelikož se jednalo o mezinárodní soutěž,
nepřekvapila nás účast soutěžících nejen domácích z Chorvatska, ale také z Černé Hory, Itálie, Slovinska, Bulharska, Bosny a Hercegoviny.
mazoretky-z-valtic-bodovaly-u-more-2Naše mažoretky bojovaly převážně v kategorii seniorky, a to sólo Kateřina Garčicová, Magdaléna Vařáková, sólo 2baton Denisa Poláková, duo-trio Kateřina Garčicová a Magdaléna Vařáková a v seniorské miniformaci. V kategorii juniorky 2baton nás zastupovala naše kadetka Linda Viktoria Bartáková. Děvčatům se dařilo a můžeme se pochlubit 5x zlatou a 1x stříbrnou medailí. Jelikož jsme tím získali v kategorii seniorek 5 nejvyšších známek, putoval i Pohár středozemního moře s námi do Valtic spolu s finanční částkou 100 Eur.
Bylo moc příjemné soutěžit již na známém místě (poprvé jsem zde byly na ME) a děkujeme za tuto příležitost Občanskému sdružení Mažoretky, Hranice a městu Valtice.Pokud bude další ročník soutěže, určitě se rádi zúčastníme.

Poláková Lenka

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru