MČR v mažoretkovém sportu – jmenné seznamy; startovní listiny Karviná a Náchod

Aktivací nové databáze pro správu soutěže včetně zpracování výsledků se otevírají nové možnosti:
1) Pojmenování soutěžní sestavy dále jen „team“ je dobrovolné, ale doporučené. Některý team svůj název již má. Teamy, které nejsou pojmenovány, jsou uvedeny pod zkratkami BCDT, BCM, PJS, aj. Příklad jmenných seznamů a startovních listin vypadá následovně:


Jak a kdy změnit název teamu?
Po zveřejnění startovních listin (nikoli jmenných seznamů pro kontrolu) zašlete e-mail na info@majoretsport.cz ve tvaru:
datum soutěže, startovní číslo, nový název teamu.
Příklad: 13.05.2018, 132, Srdíčka
2) U některých sestav je napsáno Exhibice. Jedná se o sestavy, kterých je nízký počet, nedosáhly minimálního počtu 5.
Formace se na startovní listinu nezařazují, ale mohou být předvedeny v exhibici, dobrovolně, nehradí startovné a nepřináleží jim tituly a medaile. Zda budou/nebudou ve finále vystupovat, zašle vedoucí klubu na e-mail: info@majoretsport.cz
Nominace do národní reprezentace na vyšší soutěže (ECH, WCH) jsou možné, ale i zde platí podmínka účastí minimálního počtu 5 soutěžních sestav.
Příklad: pom grandsenior mini, klasik senior mini.
3) U některých sestav je napsáno Exhibice/možné sloučení s. Jedná se o sestavy shodně jako v bodě 2), ale je možné sloučení s vyšší věkovou kategorií ve stejné disciplíně. Návrh na sloučení podá vedoucí/trenér dotčeného klubu na e-mail: info@majoretsport.cz Sloučené soutěžní sestavy se při hodnocení bonifikují. Pro nominování do národní reprezentace na vyšší soutěže (ECH, WCH) rozhoduje počet udělených bodů a v případě, že se zúčastní minimální počet formací, pak mohou startovat v příslušné věkové kategorii, v opačném případě ve sloučené.
Příklad: flag jun duo-trio do flag sen duo-trio, 2bat junior mini do 2bat senior mini

Jmenné seznamy ke kontrole KarvináOfficial article

Jmenné seznamy ke kontrole NáchodOfficial article

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru