Náchod Česká Miss 2016

Je mi líto, že se k mažoretkovému sportu nemohu z časových důvodů aktivně vrátit, byla jsem jeho součástí 7 let. Stýská se mi, měly jsme perfektní kolektiv, byly jsme jako rodina.

Dnes jsem byla přítomna zahájení, rok od roku je lepší, má jedinečnou atmosféru, dojala mě zpívaná hymna od Viktorie a Terezie Bernardových, ještě malých děvčat.
Sledovala jsem vystoupení litllekadetek do 8 let. Čím dříve děvčata začnou trénovat, tím to více dostanou do krve a to je dobře. Já jsem měla raději třásně, to jsem si vystoupení užívala. U hůlek je to větší odpovědnost na přesnost a měla jsem obavy z každého výhozu.
Děvčatům bych ráda vzkázala, že šanci uspět má každý stejnou, je důležité vytrvat a jít si za svým, nikdo za vás nic neudělá. K mému úspěchu mi určitě pomohlo, že jsem se věnovala mažoretkovému sportu. Tento sport mě otrkal, naučila jsem se pracovat v týmu, vystupovat před veřejností, nést odpovědnost sama za sebe i za tým, unést neúspěch, rozdělit se o radost když se dařilo a podporovat kamarádky, i když v soutěžích byly mými soupeřkami.

uvedla v rozhovoru pro webové stránky majoretsportu Andrea Bezděková, Česká Miss 2016


Oficiální stránky MČR v mažoretkovém sportu Náchod Článek 2016

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru