Nová verze formuláře – žádost o dotaci v oblasti sportu – Praha 2021

Vážení žadatelé, 
obracíme se na Vás jako dodavatel Informačního systému Finanční podpory hlavního města Prahy v souvislosti se zveřejněním formuláře „Žádosti o dotaci v Programu podpory sportu a tělovýchovy v hlavním městě Praze pro rok 2021“. Následující zpráva je určena všem uživatelům, kteří si v průběhu dne 5. listopadu stáhli a uložili formulář do svého počítače, a případně provedli jeho vyplnění.

V tomto formuláři byl v průběhu výše uvedeného dne zjištěn technický nedostatek, který byl z naší strany neprodleně odstraněn a byla vystavena ke stažení aktualizovaná verze formuláře (dne 5. 11. 2020 ve 22.30 hod.).

Ve formuláři nedošlo touto opravou ke změně obsahové ani významové části, nicméně technický nedostatek by mohl v některých případech znamenat komplikace při odeslání žádosti. Z tohoto důvodu je nutné využít pro podání aktualizovanou verzi formuláře.

Odkaz ke stažení aktuální verze zůstává zachován:
http://granty.praha.eu/GrantyPortal/LW/Views/Core/Download?action=get&id=6bcc904e-764d-4ea5-aa7c-19ae39a65dd7

Pokud již máte staženou původní verzi formuláře z 5. 11. 2020 a dosud jste nezahájili vyplňování formuláře, stáhněte si prosím aktuální verzi formuláře z výše uvedeného odkazu.

Pokud již máte rozpracovanou původní verzi formuláře z 5. 11. 2020, prosím postupujte jedním z následujících kroků:
1. Stáhněte si prosím aktuální verzi formuláře z výše uvedeného odkazu či z Vašeho profilu a zahajte vyplňování znovu, nebo
2. proveďte import dat z původního formuláře do nově staženého. Níže Vám přikládáme obecný návod jak provést import dat z rozpracovaného formuláře do jeho nejnovější verze. Postup je stejný jako při importování dat z loni podané do letošní žádosti.

Postup pro importování dat ze starší verze formuláře do aktuální verze:
1. Stáhněte si a uložte aktuální verzi formuláře,
2. otevřete v aplikaci Filler aktuální verzi formuláře,
3. klikněte do některého žlutého pole formuláře, čímž se aktivuje ikona „Import dat do formuláře“ viz. obrázek níže, 
4. kliknutím na ikonu se otevře souborový průzkumník Windows. Vyberte poslední uloženou verzi rozpracovaného formuláře žádosti a potvrďte označení takového souboru tlačítkem Otevřít. Aplikace Filler naplní pole formuláře daty z Vaší rozpracované verze. Po dokončení načtení dat si uložte aktuální verzi ZFO formuláře žádosti na disk.

Za vzniklé komplikace se Vám tímto omlouváme.
Přejeme hezký den.
S pozdravem,

Jiří Grézl, DiS.
sekce služeb zákazníkům
ASD Software, s.r.o.
Žerotínova 2981/55A, 787 01 Šumperk

Kontakty:
583 300 725 – přímá linka
724 310 501 – mobil
583 300 722 – hotline
583 300 711 – ústředna

hot-line_granty@asd-software.cz
grezl@asd-software.cz
www.asd-software.cz

Přejít nahoru