Po dvou letech jsem se vrátila do asociace IFMS

22.05.2016 skončilo poslední finálové kolo v Karviné. Pro někoho možná jen jeden další ročník za námi, pro mne ale velký den, který se mi navždy vryje do paměti. Poprvé jsem totiž v Karviné nesoutěžila jako mažoretka, ale účastnila jsem se ho jako trenérka se svým vlastním týmem. Po dvou letech jsem se vrátila do asociace IFMS a zažila opět atmosféru finále v Karviné. A bylo to jako vždy parádní. Jsem moc ráda, že jsme do finále MČR postoupily a že naše littlekadetky zažily soutěž, která je podle mě největším svátkem mažoretek v republice.
_DSC0025-1MK Ballerisimo Hlučín funguje teprve od září loňského roku, ale za tu dobu se děvčatům podařilo získat již mnoho zlatých medailí v
pohárových soutěžích, které také patří pod naši asociaci. Milým překvapením pro nás byl i zisk „Šance talentům“. Získaly jsme ji na své první soutěži, po pěti měsících trénování. Byla to Zlatá Hlučínská hvězda a naše littlekadetky se tehdy umístily na 1. místě. Šlo vidět, že se vyplatily nejen tréninky s hůlkou, ale i tréninky baletu a gymnastiky. Jako učitelka baletní průpravy v místním DDM si na pohybovce zvláště u malých dětí opravdu zakládám. Startovat ve finále MČR 2016 byla pro nás velká čest. O to krásnější byl pocit stát na vyhlášení vždy mezi šestkou nejlepších. Těch devět měsíců práce za to opravdu stálo a já pevně věřím, že tam, kde jsem sbírala tituly jako malá já, budou za chvíli sbírat i moje mažoretky.
Příští rok se do IFMS chystáme zase. Tentokrát nejen littlekadetky, ale také kadetky a juniorky. Doufáme, že se nám bude dařit stejně dobře, nebo i lépe. Na závěr bych chtěla vyzdvihnout práci všech, kteří se podílejí na tom, aby Mistrovství fungovalo, jak má. Děkujeme za přijetí a těšíme se na další ročník!

Karin Wronová
trenérka a choreografka tanečního studia se zaměřením na mažoretkový sport,
MK BALLERISIMO HLUČÍN.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru