Postupy „A“ a „B“ 2020

Milé soutěžící, trenérky, vedoucí a rodiče,

na stránce CELOSTÁTNÍ VÝSLEDKY jsou zveřejněny veškeré postupy.

Vyhlášená opatření od 05.10. dovolují soutěž s omezeným počtem 130 osob. Po udělených postupech se sestaví startovní listina tak, aby celkový počet osob v hale (soutěžící, organizátoři, rozhodčí a nutný doprovod) byl dodržen. 

Je nám líto, že další soutěžní akce bude bez diváků, ale na koordinační poradě bylo domluveno, že bude soutěžní ročník odstartován a s omezeními se musíme smířit. Aby to divákům nebylo líto, že neuvidí své favoritky, tak pro všechny příznivce mažoretkového sportu se chystá živé vysílání (on-line přenos).

V sumáři celorepublikových výsledků po kvalifikačních kolech jsou postupy vyznačeny žlutě. 

Postupuje se do finále MČR nebo rovnou do vyšších soutěží. Přímé postupy do vyšších soutěží (WMC, WCH) se letos udělují výjimečně, a to s ohledem na celkovou situaci, kdy se alespoň částečně eliminuje účast v soutěžích tam, kde to počty formací umožňují. Pro upřesnění, pokud je u kategorie/disciplíny postup na WMC, WCH, pak se finále MČR neúčastníte.

Pokud postupy máte, ale víte/vidíte, že ve finále startovat nebudete, je nutné tuto skutečnost sdělit co nejdříve, především u těch disciplín, kde je hraniční počet formací. Ve hře je ještě případné slučování formací, pokud možno připravené předem, aby soutěžící o tom věděli, nikoliv až na poslední chvíli a také se dle výkonnostní úrovně ještě může upravit zařazení disciplín do programu WCH pro přímý přenos ČT sport.

Pozorně čtěte následující text, v případech nejasností se ptejte nejlépe přímo u zdroje, můžete použít i rubriku „VAŠE DOTAZY“.

–> CELOSTÁTNÍ VÝSLEDKY <–

Přejít nahoru