Praha, 26.10.2019 – Školení – zpětná vazba

Ráda bych napsala můj pohled na Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků, 26.10.2019, v Praze – Petrovicích.
Školení bylo velice dobře připravené. Lektorka Tereza Jindráková neúnavně tančila, cvičila, opravovala chyby, a dokázala odpovědět
na dotazy k jednotlivým prvkům. V první části jsme se všichni rozhýbaly, protáhly a zkoušely jednotlivé průpravy na zvyšování flexibility. V druhé části jsme se soustředily na správnou techniku otoček, skoků, na praktické ukázky jednotlivých prvků se zapojením hůlky, kdy při soustředění na práci s náčiním lehce unikne postavení těla, hlavně ramen a nohou. Školení bylo úžasné v tom, že děvčata předváděla dané pohybové prvky a my jako trenéři jsme opravovaly chyby v provedení. Nikdy jsem se s tímto přístupem nesetkala a pro mne, jako pro trenéra, to byl velký přínos pro další práci nejen se stávajícími mažoretkami, ale hlavně s přípravkou. Vidět chyby a umět je opravit a vysvětlit je, je pro každého trenéra velmi důležité. Samozřejmě ve skupině 15 děvčat těžko vyhodnotíte všechny chyby v jednom okamžiku, v přípravce jste vůbec rádi, že si děti uvědomí co je špička, ale ukázka nácviku na zemi, kdy dětem můžete mnoho pohybů rozfázovat, je pro mne dalším impulzem. Jsem moc ráda, že jsme se mohly zúčastnit v tak velkém počtu, neboť konečně i děvčata pochopila, kde chybují a na čem mají více zapracovat.
Za mne a všechny účastníky z Kamenice chci moc poděkovat Tereze, za osobní a přátelský přístup. Toto školení bylo velice příjemné a doufáme, že se budeme moci zúčastnit dalších takových školení vedených zkušenými lektory.
Moc děkuji za práci, kterou pro nás děláte a přeji hezký den

Markéta Novotná
Mažoretky Kamenice

Stránka školeníStránka školení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru