Přípravy pro odstartování kvalifikačních kol MČR 2020 se dokončují

Přípravy pro odstartování kvalifikačních kol se dokončují.
Startovní listiny a místní propozice naleznete postupně na www.majoresport.cz

V místních propozicích budou uvedena opatření v souvislosti s Covid-19, nepřehlédněte, opatření mohou být v každém místě konání odlišná.

Všichni, kdo máte přístup do QScore, projděte u všech jmen data narození a uveďte je správně (v mnoha případech je uveden datum narození nesprávně, např. 01.01.). Bylo by dobré tuto opravu provést ihned. Pro další práci v rozvoji mažoretkového sportu musí být seznamy věrohodné a budeme je potřebovat již v průběhu září.

Připravený seminář pro pokročilé, který by měl být zahájen 20.9., pokračovat 18.10. a ukončen 29.11., je dosud nenaplněn. Na přihlášky se dostanete ZDE.

Odbornost instruktor mažoretek III. třídy je v jednání.
Jakmile UP Olomouc termín znovu potvrdí, dáme vědět všem, kteří jsou v evidenci žadatelů z minulého i letošního roku nebo kteří se ještě přihlásí.

Na dotazy na vratky registračních poplatků znovu sdělujeme, že se tímto budeme zabývat po končení soutěžní sezóny, nejpozději do konce kalendářního roku. Koordinační rada doporučila registrační poplatky nevracet, ale pokud to bude možné, vyjdeme alespoň částečně vstříc klubům, které registrační poplatky uhradily a soutěžily v náhradních termínech, čímž významně podpořily zachování chodu federace, pak klubům, které registrační poplatky uhradily, ale soutěž musely vzdát. V jednání budou i kluby, které fakturu za registrační poplatky neuhradily vůbec.

Živé vysílání (on-line přenos) z kvalifikačních kol s největší pravděpodobnosti nebude, důvodů je více, snad se podaří přenosy z kol finálových.

Programová rada ČT jedná o vysílacím čase z mistrovství v Praze, možná se povede něco i z finále, ale v tuto chvíli je to opravdu věc ještě otevřená.

Stále je možné průběžně podávat přihlášky do sboru rozhodčích, instrukce najdete ZDE (na konci stránky se dozvíte vše potřebné).

Jen, aby už se podzimní soutěže uskutečnily, aby se nic nezkomplikovalo a mohli jsme se sejít v pohodě, ve zdraví a v dobré náladě, byť s rouškami.

Dodatečné přihlášky/dohlášky můžete zasílat ještě nejpozději týden před startem v příslušném místě kvalifikace.

Marta Pavelková

Přejít nahoru