Průzkum zájmu o účast na GRAND PRIX

Děkujeme za projevený zájem o případnou účast na Grand Prix v mažoretkovém sportu ve dnech 6. a 7. května 2016 v Moskvě. Vaše dotazy nás potěšily, a proto bychom chtěli tuto aktivitu podpořit. Startovat v Moskvě slibuje nevšední zážitek, organizátoři soutěže jsou zkušení z pořádání mezinárodních tanečních olympiád.
Cesta autobusem při jeho plné obsazenosti by obnášela cca 4 000 Kč /osoba, záleží také na místě, odkud by byl autobus vypraven (cestovalo by se přes Polsko a Litvu,  přestávka s noclehem by byla ve Varšavě nebo v Litvě, a nocleh na cestě tam i zpět navyšuje cenu na cca 5 000 Kč). Cestu lze nakombinovat letecky, letenku tam i zpět lze  v tuto chvíli obstarat za 140 Eur, ale potřebujeme rychlé reakce.
Ubytování v Moskvě je dle výběru, některé ceny jsou obdobné s cenou ubytování na kolejích v ČR.
Na nákladech na startovné bychom se podíleli buď úplně, nebo částečně (výše záleží na celkovém počtu startujících)
Vzhledem k tomu, že soutěžící musí být vybaveni platnými pasy a musí mít vízum, je nutné jednat. Důležité je připravit seznam zájemců, zjistit obsazenost autobusu, dále pak podle zájmu zaslat závaznou objednávku na autobus a zařídit víza. Pak pracovat na dalších podrobnostech cesty.
Zájemci, hlaste se volnou formou, před odesláním zkontrolujte platnost pasu (vystavení nového pasu trvá 2-3 týdny). Seznam uchazečů zašlete nejpozději do 7. března 2016 (včetně) na e-mail: majoretsport@centrum.cz, uveďte i jméno a mobil na kontaktní osobu.


Oficiální stránky Grand Prix Majorettes Sport Oficiální stránky Grand Prix Majorettes Sport

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru