Půvabné mažoretky ovládly kladenskou sportovní halu

Kladno – Velkou přehlídku elitních mažoretek z celých Čech a Moravy hostila o víkendu Sportovní hala u Sletiště v Kladně. V sobotu a v neděli se zde uskutečnilo Mistrovství republiky mažoretek, vždy od 9 hodin. Spolupořadatelem soutěže byl i letos Sokol Kladno.
O tom, že bylo nač se dívat, se přesvědčil i fotograf Kladenského deníku. Přehlídka krásných dívek, slečen i dam v pestrobarevných kostýmech je dokladem toho, že v Čechách a na Moravě skutečně žijí ta nejkrásnější děvčata, která jsou zároveň velmi úspěšnými sportovkyněmi. Velká poklona proto patří všem trenérům a trenérkám, které se dokáží celoročně ve svém volném čase věnovat týmům rozdováděných dívek a vštípit do nich téměř vojenskou disciplínu, přičemž výsledek je naprosto úchvatný.
Kladenský deník vyzpovídal jednu z přítomných trenérek, Markétou Novotnou, šéfku týmu Mažoretky Hraběnky Kamenice z Prahy-Východ, která se věnuje celoročně děvčatům společně s dospělou dcerou Annou. „V Kladně se nám vždy líbí. Jsme zde po dvou letech zpět a velice úspěšné. Holky postoupily do výkonnostní třídy A a jedou na finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu do Karviné. Jsem na ně moc pyšná. Před devíti lety mi holky soutěžily v Kladně v jiné asociaci. Kladno je pro nás vždy příjemné. Paní Markéta Tůmová ze Sokola Kladno vždy vše dobře připraví a zorganizuje, takže se na soutěži holky i my trenérky cítíme dobře. Prostě super víkend!“ prohlásila trenérka Markéta Novotná.

Zdroj: Kladenský deník; Autor: Kateřina Nič HusárováOfficial article

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru