Rozhořčené stanovisko k memoriálu od pana Martina Necida

Jsem Martin Necid,
mladší syn zakladatele mažoretkového sportu Jiřího Necida. ,,Chci poděkovat“ paní Kubíčkové za to, že si usmyslela doslova naschvál pořádat se svoji asociací MAC soutěž v Hranicích, a to ve stejném termínu, kdy se bude konat dlouho dopředu plánovaný a zveřejněný MEMORIÁL JIŘÍHO NECIDA Článek 2015, organizovaný Občanským sdružením Mažoretky (iniciátorem založení tohoto sdružení byl rovněž J. Necid) a kterému udělil hejtman Olomouckého kraje záštitu.
Že se někteří lidé v rámci svých ambicí neštítí ničeho, tak na to jsem si už zvykl, ale tohle už je myslím přespříliš a hraničící to zneúctěním památky mého táty! Táta celou soutěž vymyslel a 18 roků budoval, a když v Hranicích, kde se vše zrodilo, je na jeho počest zorganizován memoriál, tak paní Kubíčková chce šlapat po jeho památce tím, že narychlo udělá konkurenční mažoretkovou akci? Jsem z toho fakt velmi znechucen!
Místo těchto naschválů by se měla paní organizátorka vypořádat se svým svědomím, protože jak jsem se dozvěděl a ověřil, tak používá 4 roky bez svolení ,,mažoretkový software“, jehož autorem byl můj táta, tak to dostatečně vypovídá o úrovni asociace MAC.


Oficiální stránky 4. Memoriálu Jiřího Necida Článek 2015

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru