Jak se na soutěžní sezónu připravují mažoretky z Dolních Beřkovic?

Kvalifikace je za dveřmi a letos pro nás bude hodně domácí, protože kvalifikační kolo je v podstatě za „rohem“. Jsme rády, že kvalifikace je letos ve Štětí, protože loňskou sezónu jsme toho hodně nacestovaly a nebudu lhát, že to nebylo náročné. Jak finančně, tak fyzicky. Prošly jsme Středočeský Stochov, odtud až do koutků Moravy a nakonec pláž v Chorvatské Crikvenici.
Víme moc dobře, co u nás celou sezónu bylo za velký průšvih. Nemluvím o nenatažené ruce, či nepropnuté špičce. Moc nás neposlouchaly hůlky, takže bylo vždy pádů víc, než dost. Letos se snažíme, abychom loňské chyby neopakovaly, rozvíjíme sebe i celý tým.
Loňský postup na ME do Chorvatské Crikvenice pro nás, jako pro tým z malé obce v okrese Mělník, byl nepopsatelný úspěch, který nikdo nečekal. Emoce, pocity a atmosféru v týmu nedokážu popsat…
Všichni jsme měli pouze týden na zajištění ubytování a dopravy. Co se týče těchto věcí, jako vedoucí týmu nesmírně děkuji a budu se opakovat, jak velký dík našemu vedení obce patří, ale takovou podporu, jakou naše holky měly jsme ani nečekaly. Ještě jednou děkuji jménem celého týmu naší obci za to, že jste holčičkám umožnili si splnit sen a startovat na mezinárodní soutěži!

Slibuji, že tvrdě trénujeme a bude nám ctí, zda dostaneme možnost znovu reprezentovat jak Českou republiku, tak naší obec!

Kateřina Nová
Vedoucí mažoretek Panterek

kvalifikace ŠtětíOfficial article

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru