Seriál MAŽORETKY

Česká federace mažoretkového sportu byla oslovena pro spolupráci v projektu, který chystá připravit filmová a TV produkce.

Mažoretky, které tvoří členskou základnu mažoretkového sportu, jsou zapsány v aplikaci QScore spravované federací a hradí registrační poplatky, mají možnost se do projektu zapojit.

Jedná se o unikátní projekt v podobě TV seriálu z mažoretkového prostředí,
s výstižným názvem MAŽORETKY.

Seriál prioritně vzniká pro online služby jako je Netflix a Stream s návazností na uvedení v jedné z celoplošných TV stanic.

Vzhledem k rozsahu projektu je pro seriál potřeba velkého počtu mažoretek všech věkových kategorií, a to jak do hlavních, tak i vedlejších rolí. Ze známých herců jsou v jednání pro účinkování v seriálu herci jako Eva Čížkovská, Ivan Vyskočil, Norbert Lichý, Alice Bendová či Tomáš Magnusek.

V případě zájmu účastnit se tohoto projektu a zahrát si v seriálu po boku výše jmenovaných herců, je nutná registrace v hereckém rejstříku tohoto projektu. Registraci do hereckého rejstříku je možné provést na adrese: www.hereckyrejstrik.euKe jménu připište do závorky klub, který prezentujete.

Realizace první sezóny seriálu je plánována v horizontu konec srpna 2021 až červenec 2022. Natáčení bude probíhat v různých koutech České republiky a jedna epizoda bude vyráběna zhruba 4 až 5 natáčecích dnů. Informace k seriálu naleznete už nyní na FB stránce a IG profilu.

V případě dotazů se neváhejte kontaktovat na e-mail: serialmazoretky@seznam.cz. V případě mladších 16 let je nutné, aby jednal zákonný zástupce.

Petr Hejzlar – majitel firmy Hejfilm a producent projektu
Roman Florian – autor projektu, režisér

 

Dne 3.8. má seriál na IG profilu 477 sledujících, na FB profilu 43 fanoušků a 67 sledujících 🙂

Přejít nahoru