Školení Bystřice 15.12.

Školení o výkladu pravidel a způsobu hodnocení v neděli, 15. prosince, v Bystřici, změnilo sice původně ohlášené místo i lektora, ale setkalo se s vysokým počtem účastnic a potvrdilo zájem o tuto oblast.
Nedělním školením byl ukončený letošní cyklus vzdělávání. Tematicky byla školení v průběhu celého roku zaměřená na práci s náčiním (flag), výklad pravidel a způsob hodnocení, pohybovou průpravu se střídáním lektorů a školení pro získáni licence C, instruktor mažoretek III. třídy.
Zatímco připravená školení v podzimních termínech byla naplněna bezprostředně po zveřejnění a přidávaly se další termíny, na začátku roku tomu bylo naopak a dvě školení v pohybové průpravě byla zrušena, nebyl splněn minimální počet uchazečů. Cyklus 2020 bude zahájen hned první dvě soboty po Novém roce, oba termíny jsou již obsazeny, ale dle zkušeností vždy se někdo na poslední chvíli odhlásí, tak je možné, v případě zájmu, ještě 2-3 osoby přihlásit, volnou formou na info@majoretsport.cz, jak na termín 04.01., tak i na 11.01. Další samostatná školení, s ohledem na časovou dispozici (únorový celorepublikový seminář a na březnové zahájení kvalifikačních kol), se budou vyhlašovat až v podzimních termínech. Návrhy na zaměření, místa a termíny konání, můžete rovněž zasílat na uvedený mail nebo sdělit na celorepublikovém semináři 01.02.2020.
Mimo obvyklá témata můžeme zařídit i školení s náčiním mace, tak jak byla zařazena ukázka na minulém celorepublikovém semináři v Olomouci nebo školení povinného prvku, pochodového kroku, či školení jinak zaměřená.
Všem absolventům školení přejeme, aby se nabyté vědomosti a dovednosti rychle dostávaly do praxe, organizátorům a lektorům děkujeme za vstřícnost a trpělivost.

Ing. Hana Novotná,
Rada instruktorů

Stránka školeníStránka školení

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru