Teplické mažoretky se opět dostaly na mistrovství světa

V letošní sezóně teplický mažoretkový tým (Mirabell Teplice), který trénuje ve škole ZŠ Plynárenská pod vedením Miluše Ramešové st. opět zazářil. Důkazem je toho postup na mistrovství světa se čtyřmi sóloformacemi. Konkrétně nás na mistrovství světa bude reprezentovat Miluška Ramešová ml. studentka Gymnázia Teplice, která se zúčastní již po třetí, dále Anička Nguyenová a Veronika Gussarová, které jsou žákyněmi ZŠ Plynárenská. Dalším velkým úspěchem je vystoupení naší nejstarší závodnice Milušky Ramešové ml., která na Memoriálu Jiřího Necida, s účastí zahraničních závodnic vybojovala bronzové místo v soutěži Golden majorettes (Miss mažoretka).
Náš sedmičlenný tým také získal 2x zlatou medaili a 2x medaili stříbrnou v sóloformacích. Po této soutěži se náš tým zúčastnil soutěže místní, v Duchcově, kde vybojoval opět pěkná umístění. Tak jsme vyhráli 2x zlato a opět 2x stříbro a 2 krásná čtvrtá místa.
Děkujeme Statutárnímu městu Teplice, pí. ředitelce ZŠ Plynárenská Marcele Prokůpkové a všem, co nás podporují, fandí nám a drží nám palce na mistrovství světa.


Autor: Teplický deník

Teplické mažoretky se opět dostaly na mistrovství světa_2
Ofocený originál

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru