… třetí den ECH (14.06.2019)

Třetí soutěžní den patřil věkové kategorii kadetky s poms , grandsenoirům a mace, po medailovém ceremoniálu pak pokračovaly seniorky baton. Na ranním brífinku byly vedoucí znovu upozorněny na dodržování pitného režimu, na konzumaci ovoce a zeleniny u svých svěřenců a opatrnost při pobytu na slunci a u moře.
Dopolední soutěžní atmosféra, která doslova otřásala halou, byla ukončena vyhlášením výsledků. V ceremoniálu zazněly 4 hymny: běloruská, polská, česká a chorvatská. Závěr ceremoniálu patřil i paní Tatjaně Charkové, hlavní trenérce klubu Černý lotus, Bělorusko. Paní Tatjana měla narozeniny a největším dárkem byla medailová místa jejich svěřenců.
Před disciplínou baton senior pochod byl svolán mimořádný brífink vedoucích skupin Elité Ostrava, AMA Opava, Koloseum Dance Team Štěnovice, DDM Nýrsko, MK Ballerisimo Hlučín, Kala-MKZ Havířov, Juventus Karviná, za vyhlašovatele Marta Pavelková, za místního pořadatele Vlado Palac, hlavní rozhodčí Monika Bergerová a rozhodčích Ivany Polákové, Milosavy Katić, Kamily Charvátové, Michaely Polákové. Důvodem ke svolání brífinku bylo rozhodnout zda předčasně ukončit třetí soutěžní den pro klimatické podmínky (vedro). Hlasováním bylo jednomyslně rozhodnuto v soutěži pokračovat dle stanoveného programu. Diváci jak v hale, tak u živého vysílání, mohli shlédnout pochody, které byly krásnou závěrečnou tečkou třetího soutěžního dne.

Stránka soutěžeStránka soutěže

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru