Vážené mažoretky, vážení trenéři, rodiče a příznivci mažoretkového sportu,

rok se sešel s rokem a my se opět společně scházíme na Zimním stadionu v Náchodě u příležitosti zahájení finále 26. ročníku Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu. Za vámi, milé mažoretky, je rok plný tvrdé práce na přípravách nových sestav a choreografií. Byl to také rok plný neutuchající podpory vašich trenérek a trenérů, rodičů a všech, kteří vašemu krásnému sportu fandí. Pojďme je za tuto podporu odměnit!
O tomto víkendu přichází čas zúročit desítky až stovky hodin zdánlivě nekonečného tréninku. Většina z vás jistě obohatila své sestavy o nové, propracované prvky, krásnou choreografii a elegantní, skvěle padnoucí kostým. Budou to dva dny plné zážitků, nových zkušeností a hlavně zábavy.
Pro mnohé z vás to bude víkend, kdy bude vaše snaha a nadání odměněna radostí z výkonů, medailí nebo pohárem. Vězte, že váš sport není jen o medailovém umístění. Je především o radosti z pohybu, smysluplně tráveném čase, nových zkušenostech a leckdy i přátelství. A proto se tu také scházíme. považujeme tuto soutěž za svátek vašeho sportu, za možnost společného setkání, výměny zkušeností.
Jsem rád, že se vaše soutěžní klání koná opět u nás, v Náchodě, ve městě, které je s mažoretkami spjato pomyslným poutem již mnoho let.
Zahajuji tímto finále 26. ročníku Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu a všem soutěžícím přeji mnoho úspěchů.

Jan Birke, starosta města Náchoda
Stránka soutěžeStránka soutěže

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru