WCH – Karviná – Mažoretky MICHELLE z Karviné obhájily Titul Mistryň světa

Po náročných postupových kolech si mažoretky MICHELLE Karviná zajistily nominaci na Mistrovství světa v mažoretkovém sportu, které se konalo v Praze ve dnech 28.8. – 30.8.2014.

„Úžasné sportovní výkony, které se u této skupiny opakují již několik let v řadě si zaslouží velký obdiv.“

Mistrovství světa Article 2014 se zúčastnilo mnoho zahraničních i domácích celků. Pražská Folimanka praskala ve švech a byla svědkem vynikajících výkonů.
WCH - Karviná - Mažoretky MICHELLE z Karviné obhájily Titul Mistryň světa
Mažoretky MICHELE si domů do Karviné přivezly celkem devět světových titulů v různých disciplínách. Nejcennější z nich jsou hned tři Tituly Mistryň světa 2014.
V kategorii KADETKY POM POM /děvčata ve věku 8-11 let/ v pódiové skladbě, obhájila děvčata loňský titul MISTRYŇ SVÉTA. Tato děvčata soutěžila také v kategorii KADETKY BATON /hůlka/ a v této disciplíně opět obhájila Titul z loňského roku II.Vícemistryně světa.
Úžasné sportovní výkony, které se u této skupiny opakují již několik let v řadě si zaslouží velký obdiv. Málokdo si uvědomuje kolik dřiny , volného času a v neposlední řadě i finančních prostředků, tento sport vyžaduje.
Touto cestou mažoretky MICHELLE Karviná děkují všem sponzorům, kteří je na Mistrovství světa v Praze Article 2014 finančně podpořili. Rodičům za jejich úžasné děti a za to , že je v tak krásném sportu podporují.
Děkujeme také Magistrátu města Karviná, který naší cestu na MS podpořil.
Ivana Poláková
Předseda sdružení
MICHELLE Karviná


Oficiální stránka převzatého článku Article 2014

Oficiální stránka WCH Majorettes Sport 2014 WCH Majorettes Sport 2014

Autor: www.ekarvina.cz, Ivana Poláková

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru