Školení v oblasti cheerleadingu 2014

Aktuální školení,Školení v roce 2014 jsou již uzavřena.

Ve spolupráci s Institutem pro cheerleading (INSTITUTE OF CZECH CHEERLEADING) připravujeme pro vás aktivní školení s možností praktického vyzkoušení technik, ukázky trenérského postupu při nácviku jednotlivých technik v taneční průpravě cheer pohybů, skoků, gymnastických cviků, stuntů a pyramid.
Školení v oblasti cheerleadingu se koná pro trenéry (asistenty) a mažoretky, vždy v počtu 4 až 5 účastníků (takto se nejlépe trénují stunty a pyramidy).
Program zahrnuje i výtah z teorie o bezpečnosti a o technikách daných prvků. Školení bude vždy jednodenní, v rozsahu 6 hodin, začátky od 10:00 h, s možností zajištění obědů.

Program:

10:00 – 13:00 - první půl hodina daného školení bude teoretická část,- základním cheer pohyby, výkopy, skoky, krátké choreografie, a práce s pom-pons
13:00 – 14:00 – polední přestávka
14:00 – 17:00 – základy gymnastiky, akrobacie a zejména pak stunty/zvedačky a pyramidy

Města a termíny:
  • Hradec nad Moravicí 05.10.2014 – hotel Belaria, Žimrovická 663, 747 41
  • Hustopeče 11.10.2014 – tělocvična Gymnázia, Dukelské náměstí 31/7, 693 01 Zrušeno
  • Hronov 12.10.2014 – tělocvična za ZŠ, Náměstí Československé armády 15, 549 31
  • Vimperk 18.10.2014 – tělocvična ZŠ, 1. máje 268, 385 01
  • Kladno 06.12.2014 – sokolovna TGM 1391, 272 01

Přihláška: Školení práce s náčiním

  • 500 Kč/osoba
 

Registrační údaje

 
 
  • Kapacita počtu účastníků v kurzu je omezená, v případě vyššího zájmu přednost budou mít žadatelé o udělení licence „instruktor mažoretek III. třídy“ a žadatelé podle data přihlášky
  • Po stisku tlačítka "ODESLAT" formulář automaticky odešlete. Na e-mailovou adresu obdržíte potvrzení.

    Zpět na hlavní stránku

 

Fotografie

HRADEC NAD MORAVICÍ

Dnešní školeni bylo pro zúčastněné a mažoretky Charlie velkým přinosem. V soutežní sezóně 2014 jsme měli s pom-pomy jen MINI MIXY a jedno seniorské DUO. Cvičíme predevším hůlku. Školení mělo tu výhodu, že nebylo přeplněné a lektorka se mohla individuálně věnovat skupinkám poskládaných z jednotlivců i z více různých týmů. Mohla více sledovat chyby, které jsme samozřejmě dělaly a měla prostor pro názorné a praktické ukázky dobře/špatně. Děkujeme za skvělé strávený den a těšíme se na další přínosné akce podobného rázu.

Autor: Marcela Tesařová, Mažoretky Charlie

HRONOV

Seminář se mě i děvčatům moc líbil, lektorka byla milá a ochotná a naučily jsme se to, co bychom samy nezvládly. Bylo příjemné, že se jednalo o jednodenní kurz, začínalo se až od 10 hodin a že jsme nemusely až na Moravu. Takže pochvala:))))))))

Autor: Jana Zappová

 CHEEKY CHEERKY Hradec Králové
Za naši výpravu musíme jednoznačně říci, že školení bylo užitečné a opět jsme se přiučily novým věcem.
Školení se za nás účastnila jen malá skupinka dívek, která byla školením nadšena a předala své zkušenosti ostatním.
Je sice pravdou, že z počátku se školení jevilo jako pro naši skupinu opakující (S pí Schebjalovou jsme se již párkrát setkaly.),
přesto mělo školení jasně danou strukturu, milou lektorku a přiměřené tempo.
Doporučuji všem začínajícím, ale i pokročilým skupinám ve stuntování, protože v této kategorii stejně tak jako u akrobacie je třeba dávat maximální pozor na bezpečnost zdraví svěřenkyň při nácvicích, což je dost často opomíjeno.
Za naši skupinu bych jednoznačně preferovala toto školení v „advanced“ verzi. Dále bych do budoucna doporučila (pokud je kapacitně možno), ještě jednu lektorku, aby školení mělo spád a větší zpětnou vazbu od školitele.

Autor: Aneta Brindová, CHEEKY CHEERKY

VIMPERK

Školení bylo moc fajn, bylo zaměřeno opravdu na konkrétní činnost. Lektorka se stihla věnovat všem. Myslím, že tento model školení je dobrý a pokračovala bych v něm. Určitě lepší než od všech disciplín trochu, takhle se to dá dobře zpracovat, vyzkoušet, probrat do hloubky, apod.

Autor: Jana Doležalová

KLADNO