Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků 2019

Školení v roce 2018 2018
Školení v roce 2020 2020

OLOMOUC

Jednodenní školení pohybové průpravy (taneční, gymnastické, baletní a další prvky pro vedoucí, instruktory, asistenty a mažoretky (od 12 let). Lektorka paní Magdaléna Kettnerová, taneční pedagožka, korepetitor Mgr. Milan Ludvík. Každý uchazeč obdrží potvrzení o školení, a to po skončení kurzu nebo poštou.

LektorkaMagdaléna Kettnerová
Studium a praxe: 
Absolutorium na Taneční konzervatoři Praha-Dipl.um Stipendium „Ballet des Jeunes d´Europe“ ve Francii
Funkce a členství: členka moderní gymnastiky Olymp Praha angažmá Moravské divadlo Olomouc
Odborné zaměření: cvičení a semináře rytmická gymnastika, moderní gymnastika, pohybové studio
Pedagogická činnost: oddíl synchronizovaného plavání Olomouc, Pedagogická činnost na Základních uměleckých školách Olomouckého kraje, pedagog pohybové výchovy na Konzervatoři v Kroměříži, pedagog a trenér III.Třídy Moderní gymnastiky TJ Spartak PřerovLektorMgr. Ludvík Milan
Korepetice


TRUTNOV, HRADEC KRÁLOVÉ; TRUTNOV

Školení v oblasti tanečních, gymnastických, baletních a dalších prvků, tentokrát s Annou Merenusovou (Bergerovou), je připraveno
Školení je určeno vedoucím, trenérům a mažoretkám (od 12 let), doporučujeme vzít s sebou náčiní (hůlku, třásně) jen pro uchopení (nikoliv pro práci s náčiním), přezutí (piškoty, ponožky, naboso) a doprovodnou hudbu k předvedení ukázky části skladby na které pracujete, lektorka podle předvedených ukázek poradí v dalším nácviku.

LektorkaMgr. Anna Merenusová
Absolventka navazujícího magisterského studia Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové se zaměřením na tělesnou výchovu a sport a
společenské vědy. Fitness instruktorka a poradce v oblasti zdravého životního stylu. Zahraniční lektorka mažoretkového sportu v oblasti
pohybové techniky, práce s náčiním baton i pom pom a choreografie (Rusko, Kazachstán, Bulharsko, Chorvatsko, Polsko). Rozhodčí a komentátorka mažoretkového sportu. Hlavní trenérka a několikanásobná mistryně ČR, Evropy i světa v mažoretkovém sportu za tým MONA Náchod.
Romana Ptáčková


PRAHA

Jednodenní školení pohybové průpravy včetně častých chyb a (taneční, gymnastické, baletní a další prvky pro vedoucí, instruktory, asistenty a mažoretky od 12 let). Lektorka paní Tereza Jindráková, absolventka taneční konzervatoře hl. m. Prahy, obor klasický tanec. V současné době studium na Hudební a Taneční fakultě AMU, obor pedagogika tance. Každý absolvent obdrží potvrzení o školení po skončení kurzu nebo poštou.

LektorkaTereza Jindráková
Studium na taneční konzervatoři hl. m. Prahy, obor klasický tanec. V současné době studium na Hudební a Taneční fakultě AMU obor pedagogika tance. Účast na mezinárodních baletních soutěžích – Varna 2018, VIBE, Europien ballet grandprix, Tanzolimp Berlín atd.
Letní stáž na baletním summer classu Ballet Heritage v Petrohradě, JK Ballet Master program, školní baletní představení.
Mistryně a vícemistryně České republiky v CDO – show dance, účast na IDO. Několikanásobná Mistryně České republiky a Evropy v mažoretkovém sportu. Další praxe: choreografie, pedagogická činnost, výtvarná činnost v oblasti kostýmů.


Upozornění

Počet uchazečů v jednom kurzu je 15 – 20 osob. Pokud bude větší zájem, o zařazení do kurzu rozhoduje datum přihlášky. V opačném případě může být kurz zrušen.

Program

Začátek: v 10:00 h, polední přestávka dle pokynů lektorky, předpokládané ukončení mezi 16:00 a 17:00 h
Doporučujeme vzít s sebou náčiní (hůlku, třásně) jen pro uchopení (nikoliv pro práci s náčiním), přezutí (piškoty, ponožky, naboso), černé legíny a bílé tričko. Nezapomeňte doprovodnou hudbu k předvedení vlastní ukázky části skladby, na které pracujete, lektorka poradí v dalším nácviku.
Kursovné 700 Kč, mažoretky do 15 let 400 Kč

Města a termíny

  • Chotěboř 19.01.2019 – Junior – dům dětí a mládeže, středisko volného času, Tyršova 794
  • Ostrava, 09.03.2019 – Základní škola, Nádražní 1217/117, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava
  • Kladno, 06.04.2019 – Kino Sokol, TGM 2320
  • Praha, 26.10.2019 – TJ Sokol Petrovice, Bellova 56, Praha 10 – Petrovice, PSČ 109 00 – STOP STAV
  • Olomouc, 23.11.2019 – ZUŠ Žerotín, Kavaleristů 6 – STOP STAV
  • Hradec Králové, 16.11.2019 – Gymnázium J. K. Tyla, Tylovo nábřeží 682/12 – STOP STAV
  • Trutnov, 30.11.2019 – Středisko volného času, Na Nivách 568 – Přihlášky zasílejte do 20.11.2019

[vfb id=4]

Fotografie

[dt-gallery width=“600″ rows=“1″ navigation=“true“ autoadvance=“true“ pauseonhover=“true“ urls=“https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Zatímco-se-v-Chotěboři-soutěžilo-v-Kladně-se-vzdělávalo-1.jpg | https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Zatímco-se-v-Chotěboři-soutěžilo-v-Kladně-se-vzdělávalo-2.jpg |https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Zatímco-se-v-Chotěboři-soutěžilo-v-Kladně-se-vzdělávalo-3.jpg |https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Zatímco-se-v-Chotěboři-soutěžilo-v-Kladně-se-vzdělávalo-4.jpg |https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Zatímco-se-v-Chotěboři-soutěžilo-v-Kladně-se-vzdělávalo-5.jpg“]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přejít nahoru