LEKTOŘI

„S dětmi – žáky usiluji o přátelskou a pohodovou atmosféru. Vedu je ke znalostem v klasickém, lidovém i moderním tanci. Dbám na improvizaci a správné držení těla. Mým cílem je neustálé zlepšování inspirativní formou vedoucí ke zdraví, kráse a radosti.“ 

 

Lucie Martináková

Taneční a baletní prvky
Vystudovala Taneční konzervatoř v Brně a Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého, obor UMŠ. V Moravském divadle Olomouc působila 15 let jako sólistka baletu, například v rolích Julie (Romeo a Julie), Solveig (Peer Gynt), Cio-Cio-San (Madam Butterfly), Edith Piaf a dalších. 
Je držitelkou Ceny diváků za rok 2001 a 2002, Ocenění za mimořádný ženský jevištní výkon v roce 2002 a Ceny města za přínos v oblasti kultury za rok 2003. 
V sezoně 2003 – 2004 získala angažmá ve Státní Opeře Praha a tančila v roli/inscenaci Zlé sestry (Popelka). Hostovala také v činohře Mahenova divadla Brno a 9 let vedla taneční kroužek v MŠ. Zúčastňuje se tanečních a vzdělávacích seminářů Davida Hrbka, Taneční škola Mladočov a dalších.
V současnosti se mimo pedagogické činnosti věnuje také choreografii pro divadelní scénu. Vytvořila choreografii pro operetu Vinobraní a pro muzikál Zvonokosy v Moravském divadle Olomouc.
Na ZUŠ Žerotín působí od roku 2013 a věnuje se tanečnímu oboru. Zároveň je okresní metodičkou ZUŠ TO.
„Tanec je životem samým, neboť život je tancem všech myšlenek, všech emocí, všech pohybů i všech protikladů.“

Magdaléna Kettnerová

Baletní, taneční a gymnastické prvky
Studium a praxe: Absolutorium na Taneční konzervatoři Praha-Dipl.um Stipendium „Ballet des Jeunes d´Europe“ ve Francii
Funkce a členství: členka moderní gymnastiky Olymp Praha angažmá Moravské divadlo Olomouc
Odborné zaměření: cvičení a semináře rytmická gymnastika, moderní gymnastika, pohybové studio
Pedagogická činnost: oddíl synchronizovaného plavání Olomouc, Pedagogická činnost na Základních uměleckých školách Olomouckého kraje, pedagog pohybové výchovy na Konzervatoři v Kroměříži, pedagog a trenér III.Třídy Moderní gymnastiky TJ Spartak Přerov

Mgr. Milan Ludvík

Baletní, taneční a gymnastické prvky
Korepetice, spolupráce s Magdalénou Kettnerovou.

 

Mgr. Anna Merenusová

Baletní, taneční a gymnastické prvky
Absolventka navazujícího magisterského studia Pedagogické fakulty Univerzity Hradec Králové se zaměřením na tělesnou výchovu a sport a společenské vědy. Fitness instruktorka a poradce v oblasti zdravého životního stylu. Zahraniční lektorka mažoretkového sportu v oblasti pohybové techniky, práce s náčiním baton i pom pom a choreografie (Rusko, Kazachstán, Bulharsko, Chorvatsko, Polsko). Rozhodčí a komentátorka mažoretkového sportu. Hlavní trenérka a několikanásobná mistryně ČR, Evropy i světa v mažoretkovém sportu za tým MONA Náchod.

Tereza Jindráková

Baletní, taneční a gymnastické prvky

Studium na taneční konzervatoři hl. m. Prahy, obor klasický tanec. V současné době studium na Hudební a Taneční fakultě AMU obor pedagogika tance. Účast na mezinárodních baletních soutěžích – Varna 2018, VIBE, Europien ballet grandprix, Tanzolimp Berlín atd.
Letní stáž na baletním summer classu Ballet Heritage v Petrohradě, JK Ballet Master program, školní baletní představení.
Mistryně a vícemistryně České republiky v CDO – show dance, účast na IDO. Několikanásobná Mistryně České republiky a Evropy v mažoretkovém sportu. Další praxe: choreografie, pedagogická činnost, výtvarná činnost v oblasti kostýmů.

Eliška Materová

Baletní, taneční a gymnastické prvky

Práce s náčiním (kužel, stuha, míč)
Studium: Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci; obor Tělesná výchova – Český jazyk a literatura
Funkce a členství: Členka a aktivní závodnice oddílu moderní gymnastiky ve Veselí nad Moravou
Odborné zaměření: Trenérství III.třídy moderní gymnastiky. Rozhodčí III.třídy moderní gymnastiky. Trenérství III.třídy plavání. Instruktor lanového centra
Pedagogická činnost: Asistent pedagoga předmětu moderní gymnastika na Fakultě tělesné kultury. Trenérka a rozhodčí oddílu moderní gymnastiky ve Veselí nad Moravou. Trenérka kroužku moderní gymnastiky v Olomouci, škola Demlova

Lubomír Kábrt (tanec, práce s náčiním – hůlka)
Tereza Rejlová (práce s náčiním – hůlka)

Kristýna Konevalová (zájmový tanec)
Veronika Štefková (zájmový tanec)

Jonatan Orlov (práce s náčiním – hůlka)

Přejít nahoru