WCH informuje – doprovodný program „Master class náročných prvků s hůlkou“

Do dnů mažoretkového klání je zařazen doprovodný program, který je zaměřen na prvky vysokého stupně práce s hůlkou. Lektorem je Jonatan Orlov, student Winnipežské university, Winnipeg, Kanada. Jonatan je držitelem mnoha ocenění za práci s hůlkou, spolupracuje s trenéry z Evropy, Japonska a Kanady.
Paní Olga Orlová, maminka Jonatana, náhodně sdělila, že Jonatan bude v době konání WCH v Evropě, konkrétně v Praze. Takovou náhodu stojí za to využít, hůlka (baton) vede prim v obsazenosti jednotlivých disciplín a věkových kategorií.
Lekce se bude konat ve čtvrtek, 22.08.2019, ve sportovní hale Královka. Pro účastnice WCH je bezplatná, u vstupu se stačí prokázat náramkovou vstupenkou. Program je časově omezen, začátek je stanoven po ukončení soutěžního dne cca na 17:30 h – 19:30 h tak, aby se účastnice včas dostaly na ubytování, protože následující pátek je 4. soutěžním dnem WCH.
Účelem je rozvinout schopnosti mažoretek s práci s hůlkou a obohatit mažoretkový sport o další prvky. Bude skvělé, když se to alespoň z části podaří. WCH je tou nejlepší příležitosti.


Stránka soutěžeStránka soutěže

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru