Paní Michaela Černá, za klub Ladies Dolní Benešov

Včera v podvečer jsem sdělila smutnou zprávu o anulování našeho bodového výsledku na MČR v Náchodě našim soutěžícím.
Neumíte si představit ten šok, smutek, nepochopení, které jsem viděla v jejich tvářích. Všichni si položili stejnou otázku: jak může být někdo tak zlý a svým komentářem zničit naši osmi měsíční dřinu, odříkání, snahu se něco naučit a dokázat. Navíc člověk, který ani nemá tu hrdost aby se podepsal svým pravým jménem a podal oficiální připomínku či stížnost. Všichni si pokládáme otázku, o co dotyčné osobě šlo opravdu a čeho svým komentářem chtěl dosáhnout.
My se však k celé věci chceme postavit čelem a se ctí. Jsme hrdý tým, který umí bojovat a jde si tvrdě za svým. Umíme uznat pochybení, které nastalo. Jsme bohužel jen laici a pořekadlo „chybami se člověk učí “ si bereme k srdci.
Omlouváme se Vám tímto za všechny nepříjemnosti a komplikace, které naše jednání způsobilo. Věřte, že to nebylo záměrné, nechtěli jsme vyhrávat podvodem a myslím, že naše skladba ani podvodnou pomoc nepotřebuje. Je pod naší úroveň si najímat seniorky z jiných týmu. Dotyčná náhradnice byla dcera jedné naší maminky a byla ochotná se vše naučit za jedno odpoledne, za což ji děkuji a upřímně před ní smekám.
Děkujeme také za šanci dokázat, že jsme si medaile zasloužili a postup do Prahy nám právoplatně patří. Zabojujeme s hrdostí na Memoriálu Jiřího Necida v Hranicích a všem předvedeme, že Ladies z Dolního Benešova patří k elitě a skupiny A.
Obdivuji všechny tými Grand senior, které v Náchodě soutěžily. Kvalita soutěže jde stále výš a výš a jsem za celý náš tým ráda, že IFMS tuto kategorii otevřela a dala nám možnost ukázat, že rodiče nepatří do starého železa.
A pokud to dotyčný komentátor z facebooku nechápe, tak ať si to zkusí. Kritizovat umí každý. Na závěr snad už jen jedna věta – děkujeme za možnost soutěžit.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru