Postřehy z obhlídky v Návsí

Za přítomnosti paní Jarmily Wróbelové, ředitelky DDM Bystřice, Renaty Klimkové, hlavní trenérky klubu Dračice Bystřice, pana Davida Tatarky, vedoucího haly a zástupců federace se konala obhlídka haly.

Multifunkční hala je zcela nový, moderní objekt (byla otevřená na podzim 2022), je vybavená klimatizací, s možností zastínění oken žaluziemi, rychlým občerstvením (bufetem), za příznivého počasí lze počet míst rozšířit o posezení na terase s vyhlídkou na Moravskoslezské Beskydy, kouření zde není povoleno. Restaurace je od haly vzdálená cca 3 min. chůze.

Příchod/odchod na soutěžní plochu bude vchodem od šaten, zde bude i prostor pro rozcvičování a případné sledování soupeřek, což je zprava z pohledu tribuny. Levá strana zůstane pro diváky (pokud by se tribuna zaplnila), Vstup na plochu jen s návleky na obuv, návleky obdrží diváci přímo v hale.

Dopravit se lze do Návsí vlakem, od vlakové zastávky je hala v docházkové vzdálenosti cca 5-10 min.

Parkování je pro omezený počet osobních aut přímo u haly, jinak lze parkovat na označeném parkovišti u hlavní cesty (naproti haly). Tam lze vymezit prostor i pro autobusy (nutné předchozí ohlášení pořadatelům)

Podrobněji budou detaily uvedeny v místních propozicích, jejich zveřejnění bude následovat po koordinační poradě s místními pořadateli.

Počty přihlášených formací se postupně „utřepávají“, na sobotu je přihlášeno 179 startovních čísel, na neděli 127.

Přejít nahoru