Seminář rozhodčích a přísedících rozhodčích 2017

se konal ve dnech 25.-26. února 2017 v Olomouci

Účastníci byli proškolení v oblasti nácviku tanečních, gymnastických, baletních a dalších prvků lektory z UP Palackého v Olomouci, katedry FTK, museli se podrobit napsání znalostních testů z pravidel, absolvovali výklad pravidel, v praktické části hodnotili sestavy ze záznamů on-line vysílání a v závěru byl sestaven registr porot na MČR v mažoretkovém sportu 2017.
Současný vývoj mažoretkového sportu vykazuje častější zařazování náročnějších prvků, větší rozmanitost ve výběru prvků v oblasti práce s náčiním, zařazování nových disciplín i věkových kategorií. Takový vývoj klade vyšší nároky na hodnotitelé a zároveň na úroveň jejich proškolování. Účast a absolvování teoretické a praktické části včetně znalostní zkoušky je u rozhodčích, kteří hodnotí, nutností.
Semináře se účastnily i kolegyně z Polska.Absolventům semináře, kteří splnili předpoklady pro získání osvědčení (licence) rozhodčího, bude udělena licence a předána veřejně, před zahájením soutěží.
[dt-gallery width=“600″ thumbwidth=“140″ thumbheight=“140″ rows=“1″ navigation=“true“ autoadvance=“true“ pauseonhover=“true“ urls=“https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Seminář-rozhodčích_20171.jpg|https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Seminář-rozhodčích_20172.jpg|https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Seminář-rozhodčích_20173.jpg|https://majoretsport.cz/wp-content/uploads/Seminář-rozhodčích_20174.jpg“]

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru