Ohlednutí za WCH Majorettes Sport, IFMS 2015

Milí přátelé!

„Blahopřeji World Championship!
Soutěž byla velkolepá a opravdu na mezinárodní úrovni a jsem rád, že jsem mohl být její součástí!“
(Andrey Kokoulin prezident a viceprezident několika federací v oblasti taneční, tanečního sportu a sportu mažoretek)
Obdobných uznání a poděkování bylo doručeno z různých koutů více. Nejde o jejich výčet, ale všem, kteří je zaslali patří poděkování za morální podporu. Uznání svědčí o tom, že cesta, kterou IFMS kráčí, je dobře nastavená. Má to však i druhou stránku; zavazuje to organizátory k dalšímu zvyšování úrovně soutěží, k výběru soutěžících a ke spoluúčasti při výchově dalších adeptů. Již nyní lze konstatovat, že kdo se ze soutěžících dostal až na World Championship, patří ke světové elitě mažoretkového sportu.
Mažoretkový svět k této soutěži vzhlíží a učí se od ní. Soutěž nic neskrývá, je transparentní; zveřejněné povinné údaje, pravidla v textu i s video ukázkami, výsledkové listiny, dokumentační fotografie a živý přenos představují soutěž v maximální míře. Každý soutěžící je uveden v obraze i textu včetně jeho výkonu. Není se za co stydět.
IFMS je první federací mažoretkového sportu, která se dokázala zařadit do opravdového sportu se všemi jeho atributy. Svou práci potvrdila, že si soutěžících váží, váží si práce vedoucích, jejich asistentů, choreografů a práce všech, kteří za tak velkolepou soutěží stojí. V pozadí nezůstává ani publikum; může si odnést zážitky z předvedených sportovních výkonů a soutěžní atmosféry v hale.
IFMS ještě jednou děkuje všem za účast na 3. ročníku, blahopřeje soutěžícím k získání ocenění a komu se to nepodařilo, nevadí, za rok to může zkusit znovu na 4. ročníku. Důležité je vydržet, nepolevovat, poučit se chyb a úspěch se dostaví.


Oficiální stránky 3. World Championship Majorettes Sport Informace převzaty za stránek IFMS

Volně přeloženo ze stránek IFMS

Oficiální stránky článku Informace převzaty za stránek IFMS

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru