Upozornění

V prvním kole přihlášek do MČR 2018 bylo doručeno 1 050 formací, z toho 180 skupin. Tento počet je zatím rekordní, předčil loňskou „tisícovku“.

Naplněnost malé formace/skupiny, předpokládaný soutěžní čas (bez času na zahájení, vyhlášení a přestávky):
Bystřice 117/21, 6,5 h
Dolní Benešov 144/14, 7 h
Hradec 138/42, 9 h
Ivančice 166/42, 10 h
Hořice 106/21, 6 h
Nýrsko 97/21, 5,5 h
Chotěboř 74/13, 4 h
Štětí 27/13, 2 h
Zvažte případné přehlášení z Ivančic, ale i z Hradce (z Hradce přejíždíme do Štětí).
Sloučení nenaplněných disciplín a věkových kategorií vychází u: skupiny klasik, mini klasik, show, duo-trio mix, mini mix a flag.
Pom solo (kad, jun, sen) jsou ve výkonnostní třídě A i B, všechny ostatní formace pom jsou jen v A
Pečlivě si zkontrolujte po zveřejnění nerozlosované startovní listiny a nahlaste opravy, přesuny a případné dohlášení formací.

Kalendář 2018
Datum Třída Soutěž Město
25.02. Pohárovka V projektu Šance talentům: III. Zlatá Hlučínská hvězda Hlučín III. Zlatá Hlučínská hvězda
03.03. Školení Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků Praha Praha
10.03. Pohárovka V projektu Šance talentům: III. Bělotínský pohár Bělotín Bělotínský pohár
17.03. MČR_AB MČR kvalifikace Bystřice Bystřice
24.03. MČR_AB MČR kvalifikace Hořice Hořice
25.03. MČR_AB MČR kvalifikace Nýrsko Nýrsko
07.04. MČR_AB MČR kvalifikace bez defilé Dolní Benešov
08.04. MČR_AB MČR kvalifikace Chotěboř
14.04. MČR_AB MČR kvalifikace Hradec nad Moravicí
14.4. Pohárovka V projektu Šance talentům: O POKLAD HÁNÁCKÝCH ATÉN Kroměříž O POKLAD HÁNÁCKÝCH ATÉN
15.04. MČR_AB MČR kvalifikace Štětí
21.04. MČR_AB MČR kvalifikace Ivančice u Brna
28.04. MČR_B MČR finále Kladno
29.04. MČR_B MČR finále Kladno
12.05. MČR_A MČR finále Karviná – baton
13.05. MČR_A MČR finále Karviná – baton
19.05. MČR_A MČR finále Náchod – pom-pom
20.05. MČR_A MČR finále Náchod – pom-pom
26.05. Grand Prix Silesia V. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT Ostrava CZE Ostrava CZE
02.06. Memorial VII. MEMORIAL OF JIŘÍ NECID Vimperk CZE Vimperk CZE
08.-10.06. Grand Prix VI. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT Pazardzhik BGR Pazardzhik BGR
14.-17.06. ECH XIII. EUROPEAN CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT Crikvenica CRO Crikvenica CRO
21.-25.08. WCH VI. WORLD CHAMPIONSHIP MAJORETTES SPORT Prague CZE WCH 2017
17.- 18.11. Grand Prix VII. GRAND PRIX MAJORETTES SPORT Moscow RUS
Již za námi
Datum Třída Soutěž Město
13.01. Rada Jednodenní školení pro pochopení a orientaci v pravidlech Praha Praha
20.01. Rada Jednodenní školení pro pochopení a orientaci v pravidlech Olomouc Olomouc
21.01. Pohárovka V projektu Šance talentům: Mažoretka Juventusu Karviná Karviná
27.01. Školení Školení v oblasti gymnastických, tanečních, baletních prvků Olomouc Olomouc
28.01. Pohárovka V projektu Šance talentům: II. MiKaDo Open Karviná Karviná
03.02. Pohárovka V projektu Šance talentům: Daisy cup Ostrava Ostrava
10. – 11.02. Rada Koordinační rada pořadatelů a aktiv rozhodčích Valtice Valtice
17.02. Pohárovka V projektu Šance talentům: Hradecká hůlka Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí

Aktuální články